Stavba Dům
Naši partneři
na stavbě
vše pro byt a dům
Tip na moderní hliníková okna za atraktivní cenu.
Byt Zahrada

ZAMĚŘENO NA ZAHRADU

zahradní nábytek DopplerTerasa je obvykle pro většinu lidí místem odpočinku, relaxace a posezení s přáteli, pokud nebudete chtít sedět nebo ležet přímo na zemi, budete potřebovat zahradní nábytek. Na trhu je k dostání celá řada výrobků podřadné kvality, potrpíte-li si však na nábytek, který vás osloví, vaše přátele oslní a ještě navíc i dlouho vydrží, potom vsaďte na zahradní nábytek Doppler.

 

Doppler je rakouská firma, která funguje již více než 50 let.

Celý článek

zahradní domekKaždý, kdo má rodinný dům, mi dá za pravdu, že potřebujete neustále spoustu věcí, abyste se postarali o dům i zahradu. Ta nemusí být žádných obřích rozměrů, stejně však musíte mít k dispozici vybavení pro její údržbu. Třeba bez sekačky
na trávu se prostě neobejdete, dále využijete hrábě, lopatu, hrablo na sníh, kotouč a další a další. Kam ale s nimi?
 

Máte-li jako součást domu garáž nebo dílnu, mohou být tito pomocníci uskladněni právě zde. Co ale dělat, pokud žádnou takovou místnost nemáte? Přece nebudete mít kotouč v obývacím pokoji místo křesla? Nic tak radikálního třeba není, stačí si pořídit zahradní domek.

Celý článek

zastřešení terasyNejen dům potřebuje vlastní střechu, pokud chcete mít ve vašem bazénu vždy perfektně čistou vodu, pořiďte mu střechu nad hlavou. Přední výrobce bazénů a zastřešení v České republice firma Albixon nabízí celou řadu řešení pro jakýkoli venkovní bazén. Zastřešení bazénu umožňuje výrazné prodloužení koupací sezóny. Do vody se nedostávají mechanické nečistoty, jako je hmyz, listí apod. Díky tomu nebudete muset strávit tolik času údržbou. Krytý bazén se také samovolně ohřívá, zastřešení způsobí nárůst teploty vody v průměru až o 11 °C, čímž výrazně snižuje náklady na vytápění.  

Celý článek

křovinořez Honda

Chcete mít vždy dokonale upravenou zahradu, kterou vám bude každý závidět? Potom budete vedle sekačky na trávu potřebovat také kvalitní křovinořez. Věnujte pozornost křovinořezu Honda, který je jiný než vyžínače konkurence. Zásadním rozdílem je pohonná jednotka. Zatímco všechny běžné křovinořezy jsou vybaveny dvoutaktními motory, Honda se pochlubí čtyřtaktním minimotorem, který potřebuje jako palivo běžný benzín Natural 95, nepřidává se do palivové směsi již žádný olej, což je mnohem pohodlnější.

Celý článek

Kdo by nechtěl mít za domem příjemné posezení? Není nic lepšího než posnídat v říjemném ranním chládku venku, moci pracovat od zahradního stolu a být na čerstvém vzduchu. Nejdříve je však třeba terasu vytvořit. Terénní úpravy zvládne bagr za několik minut, základem by měl být štěrk, písek a buď venkovní dlažba nebo betonový základ, na který se teprve dlažba nalepí. Dejte si při výběru dlažby záležet, ať neklouže, aby byla bezpečná v každém ročním období. Potom už zbývá jen užívat si příjemné chvíle na zahradě.

Celý článek
předchozí 2 strana z 11 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně