22 května 2024

Nový plot ke každému domu

Nevyhovuje-li vám stávající plot, nastává právě nejvhodnější čas uvažovat o novém oplocení vašeho domu. Lemuje váš pozemek aktuálně dřevěný plot? Asi jste s ním nebyli příliš spokojeni, že? Vyžadoval neustále vaši pozornost, je to tak? Potom budete zřejmě shánět spíš nějaký typ nenáročného oplocení, které necháte instalovat a nebudete jej muset každý rok ošetřovat, natírat apod. Přesně takovým bezúdržbovým typem oplocení je betonový plot. Bez jakékoli údržby vám vydrží sloužit několik desítek let. Stačí si vybrat plot od prověřené firmy Kulkabex, s.r.o. Ta na českém trhu působí již řadu let, nabízí kvalitní betonové ploty české výroby, žádné polské napodobeniny rozhodně nečekejte. Ploty sami také montují, jakmile si tedy vyberete vhodný design plotu, můžete se domluvit rovnou i na profesionální montáži.

 

Nekupujte zajíce v pytli

 

Nejste si jisti, jak bude vybraný design plotu vypadat kolem vašeho domu? Potom si můžete nechat vytvořit jednoduchou vizualizaci, stačí do speciálního konfigurátoru zadat parametry vašeho plotu a aplikace vám vykreslí, jak může betonový plot vypadat kolem vašeho domu. To značně zjednoduší vaše rozhodování. Betonový plot totiž skutečně není nudná šedá vězeňská zeď, ale okrasný plot příjemného vzhledu, který se hodí ke každému domu, stačí si vybrat vhodný design. Navíc je velmi praktický, díky odolnému betonu z českých surovin je plot proslulý svou dlouhou životností a nulovou potřebou údržby.

 

Rychlá a poměrně snadná je také samotná montáž plotu. Nejprve je třeba vše pečlivě rozměřit a rozmístit sloupky, poté se vykopou jámy pro usazení sloupků, sloupky se usadí a zabetonují. Jakmile beton zavadne, je možné začít umisťovat plotové dílce. Všechny mohou být stejné nebo lze kombinovat i různé typy, to už záleží pouze na vás.