25 června 2024

Vyzrajte na oplocení

Přítomnost plotu povětšinou vyžaduje každý dům a nezáleží na tom, zda stojí na venkově či ve městě. Člověk potřebuje chránit své soukromí budovat pocit bezpečí. Jednotlivé typy plotů se liší, protože i požadavky na oplocení se různí. Každý plot plní trochu jinou funkci, zatímco některý je především estetický, další je spíš praktický, odolný a vydrží působení mechanických i klimatických vlivů bez potřeby údržby. Plot byste tedy měli vybírat především na základě vašich požadavků. Často si lidé přejí mít plot, který bude zároveň okrasný i praktický, pro takové jsou k dispozici betonové ploty.

Vsaďte na kvalitu a variabilitu

Jak už název napovídá, betonové ploty jsou vyrobeny z kvalitního českého betonu. Díky moderním technologickým postupům si můžete vybrat hned z několika různých designových provedení plotových dílců i sloupků. Betonové ploty mohou být dekorovány z jedné nebo obou stran, záleží pouze na vás, pro kterou variantu se rozhodnete. U betonového plotu si můžete vybrat nejen dekor, ale také barvu plotu, výšku a tvar jeho zakončení. Podle vaší fantazie můžete klidně kombinovat různé vzhledy a vytvořit si tak originální oplocení, které se bude hodit k vašemu domu. Někteří betonový plot oživí květinami, které lze zavěsit na plot ve speciálních držácích, jiní použijí k zakončení či mezi jednotlivé dílce dřevěné latě. Ty betonový plot výrazně opticky odlehčí a zajistí ještě lepší dekorativní efekt.

Rozhodujete se mezi několika variantami vzhledu plotu a nejste si jisti, který zvolit? Navštivte vzorkovou prodejnu Kulkabex, s.r.o., nebo vyzkoušejte on-line konfigurátor, který vám zobrazí vizualizaci plotu podle vámi zadaných parametrů. Můžete tak vyzkoušet různé varianty a vybrat si tu pravou. Firma Kulkabex, s.r.o. se postará nejen o prodej, ale také o kompletní montáž betonového plotu. Spolehněte se na zkušené odborníky a těšte se z okrasného a zároveň praktického oplocení.