28 září 2021

PŮJČOVNA DODÁVEK PRAHA 9

Naši firmu najdete působit v oblasti Praha 9 – Horní Počernice, kde máme své sídlo. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek a užitkových vozidel do 3,5 tuny. Najdete u nás pronájem dodávky od 3 hodin a také od 350 korun.
Pronájem dodávek a užitkových vozidel

Výhodné podmínky

Samozřejmostí u nás je výhodná cena, dlouhá otevírací doba a komfortně vybavené vozy. Díky možnosti pronájmu reklamních ploch na našich vozech můžeme poskytnout nejnižší cenu v konkurenci na trhu. Otevírací dobu máme naopak nejdelší. Abychom vyhověli vaším časovým možnostem, jsme tu pro vás sedm dní v týdnu od osmi od rána do devíti do večera. Kdyby ovšem ani to nestačilo, stačí nám zavolat, a po telefonické domluvě jsme schopni vám pronajmout vozidlo v kterýkoli jiný čas.
Nabízíme pronájem dodávek a užitkových vozidel do 3,5 tuny.

Co budete potřebovat

Nepotřebujete žádné speciální řidičské oprávnění, pouze klasický řidičský průkaz skupiny B, ten samý, který potřebujete pro řízení běžného osobního vozidla. S sebou si vezměte ještě platný občanský průkaz, a hotovost na zálohu a pronájem. Prozatím není možno platit kartou, pokud preferujete bezhotovostní platbu, je možno se domluvit na platbě přes bankovní účet předem.
Půjčovna dodávek a užitkových vozidel Praha

A co s mým vozidlem?

Pokud k nám přijedete svým vozidlem, můžete jej nechat stát na místě půjčené dodávky v uzavřeném areálu po dobu zápůjčky. Budete tak mít jistotu, že po dobu vaší cesty s vypůjčeným vozem bude ten váš v pořádku a bezpečí.

Zavolejte nám

A domluvte si s námi návštěvu. Nabízíme vozy, které jsou intuitivní a zvládne je ovládat každý, ale také ty, které vyžadují zkušeného řidiče. Vše prodiskutujeme
a doporučíme vám právě takový vůz, který v klidu zvládnete, bude plně vyhovovat vašim účelům, a vy si tak užijete pohodovou a bezstarostnou cestu.