28 září 2021

Ocelové konstrukce ve světě stavebnictví

Naše ocelové konstrukce navrhované na míru poskytují neomezené množství uplatnění v opravdu široké škále oborů a odvětví. Nebavíme se jen o zemědělství a průmyslu, naše práce obsahuje i návrh a realizaci mostů, sportovních stadionů, opravu památek, výstavbu vysílačů nebo rozhleden a řadu dalších typů staveb.


Ke každé
vyrobené ocelové konstrukci dodáváme certifikát o použitém materiálu. U nás máte jistotu, že celá ocelová konstrukce bude jednoduše 100% recyklovatelná. Navržené ocelové konstrukce i při své ekonomické nenáročnosti mají vysokou stabilitu, funkčnost a požární odolnost. Námi použitá ocel vás zaujme nadstandardní kvalitou a třídou pevnosti.

 

Parametry jednotlivých ocelových konstrukcí jsou přepočteny tak, aby vyhovovaly konkrétním sněhovým a povětrnostním oblastem, všechny tyto výpočty, projektování opláštění i protipožární opatření projektují špičkoví odborníci, které zaměstnáváme.

Jsme jedničkou v ocelových konstrukcích na českém trhu.V případě montáže ocelových hal jsou rámy ocelové konstrukce z důvodu požadavku na snížení celkové hmotnosti ve střešní části propojeny vaznicemi místo tradičních ocelových nosníků.
Každá ocelová konstrukce, kterou dodáváme klientovi je opatřena ochrannými nátěry nebo má úpravu pozinkováním.

Ocelové konstrukce můžeme v případě potřeby i zateplit. Využívá se při tom sendvičových panelů, které vynikají skvělými termoizolačními vlastnostmi. V případě, že není potřeba ocelovou konstrukci stavby zateplovat, lze je opláštit například trapézovým plechem.

 

PŘEDNOSTI OCELOVÉ KONSTRUKCE:

rychlost montáže konstrukce

nízká cena v porovnání se zděnými budovami

variabilní funkční řešení

ekonomičnost údržby a dlouhá životnost oceli

jednoduchost případného prodloužení, rozšíření

kombinovatelnost s jinými materiály

jednoduché vedení inženýrských sítí uvnitř budovy

 

TYPY OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ:

montované haly

víceúrovňové haly

průmyslové plošiny

konstrukce pro průmyslové technologie

tribuny na sportovištích

mosty

rozhledny

vysílače