20 ledna 2021

Moderní bydlení v příjemné lokalitě

 

Dnes je moderní stěhovat se na venkov, spousta mladých lidí buduje domy na čistém vzduchu na venkově a současně v blízkosti větších měst, kde najdou zaměstnání. Dělají to především pro děti, aby vyrůstaly v klidném prostředí, kde mohou jít ven do lesa nebo na louku a nemusí si hrát jen mezi paneláky a plnými parkovišti. Také vy jste měli sen o vlastním domku, který se rozplynul, jakmile jste se dozvěděli jeho cenu? Nezoufejte, máme pro vás skvělé řešení – domy na prodej Praha Vinoř. Tento developerský projekt se zaměřuje na výstavbu rodinných domů pro rodiny s dětmi, páry i jednotlivce, zkrátka pro každého, kdo chce pohodlně bydlet.

 

V první etapě projektu domy Praha Vinoř se bude stavět 8 domů, jejichž výstavba bude dokončena do konce roku 2015. Domy jsou řešeny jako patrové, vnitřní prostory jsou navrženy tak, aby byly vzdušné, světlé, moderně zařízené. Jedině tak totiž mohou vyhovovat potřebám rodin s dětmi, párům i jednotlivcům. Ke stavbě domů byly použity pouze ty nejkvalitnější materiály, domy na prodej jsou řešeny prakticky a zároveň i esteticky.

 

Pro spokojené bydlení však nestačí dům sám o sobě, důležitá je také lokalita. Poblíž Prahy je bydlení vždy lukrativní, Praha Vinoř je severovýchodní okraj Prahy 9 a pochlubí se kompletní občanskou vybaveností. Naleznete zde školu, školku, restaurace, poštu, větší nákupní centra, zdravotnické služby i vše ostatní, co k životu potřebujete. Nechybí ani kulturní a sportovní zázemí, kam patří fotbal, golf, parkur, cyklostezky a další možnosti. K procházkám, projížďkám na kole nebo kolečkových bruslích můžete využít Vinořský park, Ctěnický háj a spoustu dalších míst, která jsou určena pro sport i relaxaci.

 

Co se týká dostupnosti, městskou dopravou se dostanete do centra za několik málo minut. Autem je cesta trochu delší, ovšem za cca 20 minut budete v centru Prahy i s automobilem. Poblíž je také Brandýs nad Labem, kam se dostanete do 15 minut. Chtějte i vy dokonalé bydlení, které vám může poskytnout developerský projekt Domy Praha-Vinoř.