Stavba Dům
Naši partneři
na stavbě
vše pro byt a dům
Tip na moderní hliníková okna za atraktivní cenu.
Byt Zahrada

STAVÍME DŮM

mobilní klimatizace

Jak přežít parné dny, kdy teploty stoupají vysoko nad třicítku? Obzvlášť ve městech je takové teplo k nesnesení, slunce pálí a teplo sálá i z nahřátých budov, chodníků a silnice. Větrání pouhým otevřením oken nepomáhá, mnohdy se tím teplota v místnosti ještě zvýší. Jak tedy zatočit s velkým vedrem? Řešením pro vás může být klimatizace. Instalace pevné klimatizační jednotky většinou vyžaduje svolení majitelů okolních bytů či jednotek, což bývá mnohdy komplikované. Pokud to nejde, nezoufejte, máte ještě možnost využít mobilní klimatizaci.  

Celý článek

sprchové boxy

Máte nový byt, stará koupelna je pryč a vy nyní přemýšlíte, jak by měla vypadat ta nová? Určitě bude obložena moderními designovými obklady a určitě zde nebude chybět vana nebo sprchový kout. Ano, to je ta otázka, vana nebo sprchový kout? To si musí rozhodnout každý za sebe, někdo si po dlouhém dnu raději napustí vanu, jiný skočí pod osvěžující sprchu. Rozhodovat budou ale nejen vaše osobní zvyky, ale také velikost prostoru, který máte k dispozici. Pokud jste zjistili, že už jste si vanu nenapustili několik let, pravděpodobně to moc často dělat nebudete ani v budoucnu a je pro vás určitě praktičtější volbou sprchový kout.  

Celý článek

sprchové dveře

Koupelna je místo, kde provádíme každý den rituál očisty těla a často i ducha. V koupelně můžeme krásně relaxovat díky vaně nebo sprše a vhodnému osvětlení. Někteří se rádi naloží do vany a vychutnají si po celodenním shonu horkou lázeň. Mnohým z nás to však nevyhovuje nebo na relax ve vaně nemáme prostě náladu, proto často volíme sprchu. Realizace sprchy v moderní koupelně může vypadat různě, někdo si potrpí na vyzděný sprchový kout – niku, někdo si raději pořídí celý sprchový box. Co ale nesmí chybět v žádné sprše, to jsou sprchové dveře. Téměř nikdo není ochoten denně vytírat koupelnu jen proto, že zatím nemá sprchové dveře.

Celý článek

sektorové kuchyněKuchyně je základem každého bydlení. Je to takové malé království, kde vznikají dobrá jídla, která dělají z našeho bytu domov. Když se řekne slovo babička, mnoho lidí si vzpomene právě na její kuchyni. Kuchyně je zkrátka místo, které celá rodina navštěvuje s radostí a očekáváním…

 

 

Praktická kuchyně by neměla chybět v žádném domově. Je to zkrátka základ, na který bychom v žádném případě neměli zapomínat. A pokud je vaše kuchyně teprve ve fázi plánování, neuděláte chybu, když jí budete věnovat větší pozornost. 

Celý článek

čištění židlí koberců a čalouněného nábytkuKe každému jídelnímu stolu patří židle. Moderní trendy upřednostňují plastové nebo kovové designově povedené kousky. Ale kdo si potrpí na klasiku, pořídí si dřevěné masivní židle. Aby se na nich pohodlně sedělo, mohou být doplněny různými polštářky a podsedáky. Nebo si můžete zakoupit rovnou židle polstrované, s polstrovanou sedací plochou nebo i opěrkou. Ty jsou velmi pohodlné a i v zádové části krásně měkké. Barvu polstrování si majitel bytu vybírá tak, aby mu ladila s ostatními bytovými doplňky v místnosti. Někdo raději volí světlé a pastelové barvy, jiný tíhne k zářivým barvám a mnoho lidí z důvodu praktičnosti vybírá polstrování v tmavších odstínech šedé nebo černé.

Celý článek
předchozí 2 strana z 22 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně