14 července 2024
Zruční pomocníci pro péči o zahradu

Zruční pomocníci pro péči o zahradu

Asi většina z nás chce mít udržovanou zahradu, která je pěkná na pohled a především praktická na jednoduchou údržbu. Proto se většinou uchýlíme k zatravnění zahrady. Tráva chce samozřejmě také svou péči, je třeba ji pravidelně sekat, abychom na zahradě vytvořili sametový zelený pažit. Jak na to? Budete potřebovat především kvalitní sekačku na trávu. Někdo používá elektrickou sekačku, u té však musíte stále dávat pozor na přívodní kabel. Mnohem výkonnější jsou motorové sekačky. Motorové sekačky Honda nabízí nadstandardní žací výkon, velký zásobník na posekanou trávu a nízkou hladinu hluku i emisí.

Zahradní stroje Honda se pochlubí výkonným čtyřtaktním motorem Honda, který dodává sekačkám oslnivý výkon. Všechny typy sekaček Honda se pochlubí speciálně tvarovaným nožem, který dokáže sekat a sbírat i mokrou trávu. Podvozek sekaček je tvarován aerodynamicky tak, aby eliminoval turbulentní proudění vzduchu a umožnil tak sběr maximálního množství posekané trávy. Honda nabízí nejrůznější zahradní stroje, pokud se zaměříme na sekačky, zjistíme, že Honda vyrábí motorové sekačky řady IZY. Tyto benzínové hobby sekačky vám nabídnou robustní ocelový podvozek, který je maximálně pevný a odolný vůči proražení a díky speciální povrchové úpravě i korozi. Sekačky řady IZY jsou vzorem pro lehkou a výkonnou sekačku se snadným startováním, ovládáním i obsluhou.

Vyšší řadou jsou motorové sekačky HRX, které mají podvozek konstruován ze speciálního plastu, na který dává Honda doživotní záruku na proražení. Sekačky HRX jsou díky tomu mnohem lehčí, jsou vybavené dvěma noži, které umožňují sekat trávu na menší kousky. Velkou výhodou je také možnost zapnutí a regulace rychlosti pojezdu, takže můžete zapomenout na složitou manipulaci se sekačkou po zahradě. Luxusní sekačky HRX jsou vybaveny celou řadou technických řešení, která usnadňují a zpříjemňují práci na zahradě s minimálním vlivem na okolí.