3 února 2023
Pořizujeme si traktor

Pořizujeme si traktor

Traktory patří k osvědčeným zemědělským strojům především díky své univerzálnosti a všestrannému využití. Agrocentrum ZS nabízí vysoce výkonné traktory renomovaných značek Massey Ferguson a Valtra, tyto traktory jsou velmi praktické a lze je využít pro velmi rozmanité činnosti. Agrocentrum ZS nabízí obratné a výkonné traktory, jejichž výkon se pohybuje v širokém rozmezí od 68 do 370 koní.

K čemu jsou menší traktory

Traktory s nižším výkonem naleznou uplatnění zejména jako komunální traktory nebo malotraktory, ty se využívají zejména ve městech, pro práci v sadech nebo na vinicích. Malotraktory a komunální traktory jsou vyráběny v mnoha různých provedeních a díky své variabilitě a menší velikosti jsou velmi oblíbené, dostatečně obratné a výkonné. Další skupinou traktorů jsou zahradní traktory, kterých naleznete na Agrocentrum ZS také velké množství druhů, ty slouží nejčastěji k sečení trávy na větších plochách, takže vám značně urychlí a zjednoduší práci.

Na Agrocentrum ZS naleznete také traktory s krátkým rozvorem, které nabízí nejlepší manévrovatelnost na trhu. Každý model je přizpůsoben pro efektivní splnění úkolu ve své oblasti zaměření.

Velké traktory

Traktory s vysokým výkonem se využívají pro zemědělské a lesní práce, jsou to především traktory Valtra a Massey Ferguson. Tyto traktory jsou vhodné pro mnohostranné využití, lze je bez problémů používat i v těžkém terénu či na strmých svazích. Nejčastěji se používají pro orbu a práce na poli, dále zajišťují chod sadů a vinic, používají se v lese pro odtah padlých či pokácených stromů a při dalších činnostech.

Traktory poskytují také řidičům vysoký komfort, luxusní modely jsou vybaveny odpruženou klimatizovanou kabinou, disponují nastavitelnou citlivostí řízení a intuitivním ovládáním. Traktory jsou vybaveny dále také zdokonaleným spalováním paliva, díky kterému mají nízké hodnoty emisí. Potřebujete-li nový výkonný traktor, obraťte se na Agrocentrum ZS a vyberte si traktor, který vám bude nejlépe vyhovovat.