25 června 2024
Na zahradu patří gril

Na zahradu patří gril

Zatímco v Británii nebo v USA je naprosto normální trávit nedělní odpoledne s celou rodinou a přáteli na zahradě a pořádat barbecue, u nás přišlo na chuť grilování zatím málo z nás. Přitom grilování je skvělou společenskou událostí, kdy máte možnost sejít se s celou rodinou nebo přáteli, popovídat si, dobře se pobavit a také najíst a ještě být na čerstvém vzduchu.

Pořídit si gril není nic nákladného, pokud jste začátečníci a nevíte, zda vám vůbec grilované pokrmy budou chutnat či zda vás grilování bude bavit, můžete si pořídit nejprve malý gril, který pořídíte dnes za pár stovek v každém supermarketu. Můžete si grilování vyzkoušet a pokud vás nadchne, tak teprve potom můžete uvažovat o větší a dokonalejší verzi zahradního grilu.

Vězte však, že grilování je velmi jednoduché, stačí si pořídit gril, dřevěné uhlí nebo brikety a můžete začít. Navíc na internetu i v kuchařkách již běžně najdete návody na nejrůznější grilovací omáčky a marinády. Uvidíte, že brzy přijdete na to, jak správně naložit maso, hermelín i jak ogrilovat zeleninu nebo rybu. Neváhejte a pořiďte si zahradní gril i vy.