30 září 2023
Kvalitní technika pro vaši zahradu

Kvalitní technika pro vaši zahradu

Každý chce, aby jeho zahrada byla prostě dokonalá, důležité je, abyste na údržbu zahrady měli dostatečné vybavení a správnou techniku. Pomůžeme vám vybrat optimální zahradní techniku i pro vaši zahradu. Pokud máte zahradu převážně zatravněnou, budete potřebovat kvalitní sekačku na trávu.

AZtechnika.cz nabízí benzínové sekačky, robotické sekačky a pro opravdu velké zatravněné plochy také zahradní traktory a samozřejmě veškeré příslušenství k zahradním traktorům. Prohlédněte si např. zahradní traktor MTD 160/92 H, který se stal u nás nejprodávanějším modelem roku 2012. Dvouválcový motor zajišťuje příjemný zvuk motoru, tlakové mazání, plynulou distribuci výkonu a větší točivý moment. Tento motor zajišťuje dostatečnou rezervu výkonu traktoru, takže je schopen zvládat bez problémů i náročnější podmínky, navíc poskytuje také delší životnost traktoru. Při nákupu zahradního traktoru MTD 160/92 H si navíc můžete vybrat dárek zdarma.

Pokud nemáte tak velkou zahradu a stačí vám benzínová sekačka, prohlédněte si čtyřrychlostní travní sekačku GTM 500 SP4 SCH. Sekačka je velmi jednoduše manipulovatelná, její záběr je 51 cm. Benzínový motor je dostatečně výkonný se čtyřrychlostní převodovkou pro ještě efektivnější sekání trávy. Sekání probíhá tak, že tráva je nejprve narovnána speciálním hřebenem umístěným pod nárazníkem a následně je useknuta širokým tvarovaným nožem z jakostní oceli. Šasi sekačky je vytvarována tak, aby proud vzduchu dopravil trávu do širokého výhozového tunelu a potom do objemného koše. O naplnění 75 litrového koše se dozvíte díky speciálnímu indikátoru. Také při nákupu sekačky na trávu GTM 500 SP4 SCH si můžete vybrat dárek zdarma.

AZtechnika.cz nabízí také profesionální křovinořezy. MTD 990 křovinořez je kvalitní a robustní stroj, který je vybaven dvojitým popruhem na rameno, strunovou hlavou a nožem pro rychlou a účinnou úpravu zahrady. Pořiďte si i vy křovinořez MTD 990 a dostanete k němu zdarma 5 l soudek piva Gambrinus. AZtechnika.cz nabízí kompletní sortiment pomocníků pro vaši zahradu.