10 prosince 2023
Kvalitní bazén od profesionálů

Kvalitní bazén od profesionálů

Kdy jindy začít řešit bazén než v létě? Právě v tomto období se potřebujete nejvíce zchladit a osvěžit. Proč podnikat dlouhé cesty na koupaliště přecpaná lidmi, když můžete mít krásný bazén přímo doma na zahradě? Je jen otázkou, komu můžete vybudování bazénu svěřit. Nejvíc se vyplatí vsadit na zkušenosti. Bazény Waltr jsou firma, která se zabývá budováním bazénů již více než 17 let, jejich zkušenosti jsou tedy skutečně neocenitelné.

Bazény Waltr nabízí kvalitní bazény včetně instalace, tedy kompletní služby na klíč. Není bazén jako bazén, bazény od firmy Bazény Waltr mohou mít jakýkoli tvar, velikost i hloubku si vymyslíte, přizpůsobí vašim požadavkům také materiál, ze kterého bude bazén vyroben, barvu i vybavení a příslušenství. Moderní bazény se nejčastěji vyrábí ze sklolaminátu, keramiky, nerezu nebo ze speciální folie.

Můžete si vybrat, zda chcete součástí bazénu mít schůdky, osvětlení nebo třeba zastřešení. Jaký bazén tedy vybrat? Chcete-li v bazénu plavat, zvolte obdélník, bazény pro osvěžení, které nejsou určeny pro plavání, však mohou mít ty nejroztodivnější tvary od kruhu přes elipsu až po mnohoúhelníky. Rozměry bazénu záleží na vašich možnostech a představách, běžné bazény se vyrábí většinou minimálně 3 metra široké s délkou alespoň 6 metrů, pohodlná hloubka se pohybuje kolem 1,5 metru. Pokud si nevíte rady, jaký bazén a bazénové příslušenství vybrat, nezoufejte a obraťte se na odborníky od firmy bazény Waltr, kteří vám poradí podle vašich požadavků, jaký typ bazénu by pro vás byl výhodný.

Máte již vybraný bazén a nyní přemýšlíte o jeho zastřešení? Vězte, že zastřešení bazénu vám přinese mnohem větší komfort koupání. Díky zastřešení lze vodu v bazénu dlouhodobě udržet čistou, navíc se v bazénu můžete koupat i za nepříznivého počasí. Nesmíme také zapomenout na mnohem větší bezpečnost, protože do zastřešeného bazénu vám jen tak někdo nespadne. Potrpíte-li si na ten nejlepší servis a kvalitní výrobky, pořiďte si bazén s veškerým příslušenstvím od zavedené firmy Bazény Waltr.