22 května 2024
Když chcete skutečně luxusní zahradní nábytek

Když chcete skutečně luxusní zahradní nábytek

Chcete, aby i vaše zahrada byla oázou klidu? Rádi byste si dopřáli skutečně kvalitní zahradní nábytek? Potom nesmíte přehlédnout zahradní nábytek Hartman.

Nejdůležitější je pohodlí

Pokud jste se na zahradě vždy chtěli cítit výjimečně a pohodlně, zvolte si ratanový zahradní nábytek z umělého ratanu od firmy Hartman. Skvěle napodobený umělý ratanový výplet nerozeznáte od přírodního ratanu, jeho odolnost je však nesrovnatelná. Ratanový zahradní nábytek dodá vaší terase, pergole i zahradě samotné skvělou atmosféru a poskytne vám pohodlné místo pro váš odpočinek. Firma Hartman vám nabídne celou řadu nejrůznějších ratanových křesel, pohovek i stolků v atraktivních barvách s designovým pohodlným polstrováním.

Dáváte-li přednost raději dřevu, má pro vás firma Hartman kolekci neodolatelného dřevěného nábytku. Dřevěný zahradní nábytek nabízí obrovskou variabilitu, dlouhou životnost a spolehlivost. Dřevěný zahradní nábytek od firmy Hartman je vyroben z vysoce kvalitní severské švédské borovice. Toto dřevo je unikátní svou hustou strukturou letokruhů, které propůjčují dřevu neobvyklou odolnost, díky které se také tolik proslavilo. Neváhejte a vybírejte dřevěný zahradní nábytek výjimečné kvality, doplňte jej pohodlnými a designovými polstry a proměňte vaši terasu v ráj odpočinku a relaxace.

Kov je IN

kovový zahradní nábytek V nabídce firmy Hartman samozřejmě nechybí ani kvalitní kovový zahradní nábytek. Kovový nábytek působí velmi moderně, je variabilní, díky čemuž můžete vybírat z mnoha stylových židlí, křesel a stolů. Tento zahradní nábytek je vyroben ze slitiny hliníku, která je známá pod názvem dural, a je vytvarován do ergonomicky příjemného tvaru. Opěrky jsou vyrobeny z hliníku nebo teaku, konstrukce je potažena umělými textiliemi odolnými proti vlhkosti, vyblednutí i deformacím a prosezení, zároveň jsou však příjemně měkké, takže zaručují velmi pohodlné sezení. Díky celkové konstrukci je možné kovový zahradní nábytek využívat celoročně.

nábytek Jamie Kvalitní zahradní nábytek však může být vyroben také z plastu. Plastový zahradní nábytek poskytuje celou řadu možností, můžete vybírat různá provedení plastového nábytku tak, aby byl podle vašeho vkusu. Firma Hartman nabízí také unikátní kolekci zahradního nábytku navrženou světoznámým kuchařem Jamie Oliverem, která je určená především pro zahradní grilování. Neváhejte tedy a prohlédněte si katalog zahradního nábytku Hartman.