Stavba Dům
Naši partneři
na stavbě
vše pro byt a dům
Tip na moderní hliníková okna za atraktivní cenu.
Byt Zahrada

STAVÍTE? STAVÍME!

betonový plotNevyhovuje-li vám stávající plot, nastává právě nejvhodnější čas uvažovat o novém oplocení vašeho domu. Lemuje váš pozemek aktuálně dřevěný plot? Asi jste s ním nebyli příliš spokojeni, že? Vyžadoval neustále vaši pozornost, je to tak? Potom budete zřejmě shánět spíš nějaký typ nenáročného oplocení, které necháte instalovat a nebudete jej muset každý rok ošetřovat, natírat apod. Přesně takovým bezúdržbovým typem oplocení je betonový plot. Bez jakékoli údržby vám vydrží sloužit několik desítek let. Stačí si vybrat plot od prověřené firmy Kulkabex, s.r.o. Ta na českém trhu působí již řadu let, nabízí kvalitní betonové ploty české výroby, žádné polské napodobeniny rozhodně nečekejte. Ploty sami také montují, jakmile si tedy vyberete vhodný design plotu, můžete se domluvit rovnou i na profesionální montáži. 

Celý článek

magnetický úhelníkK čemu se hodí fixační magnetické úhelníky neboli svařovací magnety? Oblíbili si je zámečníci, kovo výrobci, svářeči i lakýrníci a natěrači. Práce je s nimi jednodušší. Zjistěte 5 výhod fixačních úhelníků.

1) Materiál pomocí magnetu snadno přichytíte


Magnetický úhelník je ze silného ocelového plechu, bývá červeně lakovaný. Uvnitř je feritový magnet. Díky němu k sobě snadno a rychle přichytíte dva kusy materiálu z feromagnetického kovu – oceli, železa, niklu, kobaltu. Svařovací magnety udrží pásovinu i tyče.

Celý článek

modulové domyKaždý chce dnes bydlet pokud možno ve svém, a tak jdou doslova na dračku stavební pozemky, dokonce i chatové parcely či zahrady. Obzvlášť kolem velkých měst ceny pozemků závratně stoupají, o koupi či nekoupi tedy rozhoduje doslova každý metr. Pokud chcete stavět klasický zděný dům, budete potřebovat poměrně velkou plochu. Jste-li hodně omezeni prostorem vašeho pozemku, nezoufejte, i vy budete bydlet v domě vašich snů.

Modulový dům – řešení pro každého

Řešením vašeho bydlení mohou být modulové domy společnosti MODUL HOUSE s.r.o. Jejich velkou výhodou je rychlost výstavby, která se pohybuje okolo tří až čtyř měsíců, oproti zděného domu či dřevostavbě je tedy velmi rychle vše připraveno k nastěhování.

Celý článek

moderní bydlení

Praha je bezpochyby jednou z nejvyhledávanějších lokalit v České republice. Lidem imponuje zejména rozsáhlá nabídka pracovních příležitostí a samozřejmě také neutuchající společenský ruch, jenž poskytuje potřebnou dávku zábavy. Bydlení v rušných ulicích ovšem může být stresující, protože každý z nás občas potřebuje alespoň okamžik klidu. Naše metropole však vychází obyvatelům vstříc i v tomto směru. Aktuálně totiž vzniká hned několik projektů na rezidentní bydlení, mezi nimiž vyčnívají hlavně Byty na Vackově. Těm se v následujících řádcích hodláme věnovat poněkud podrobněji.

Celý článek

pojištění nemovitostiV dnešním světě na nás čekají nástrahy a problémy i tehdy, když zamkneme domovní dveře a usadíme se pohodlně k večerní televizi. Bohužel, potíže si nevybírají a někdy udeří naprosto nečekaně, ale vyřešit se musejí co možná nejdříve.

Pokud máte sjednanou pojistku, takzvaně pro všechny případy, půjde vše rychleji – v opačném případě můžete zaplatit značnou sumu dokonce i z vlastní kapsy. Šetřit se v tomto případě bohužel moc nevyplácí, snad jen s věšteckou koulí v ruce, která nám dá jistotu, že se letos vůbec nic špatného nepřihodí.

Celý článek
1 strana z 22 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně