Stavba Dům
Naši partneři
na stavbě
vše pro byt a dům
Tip na moderní vchodové dveře za atraktivní ceny.
Byt Zahrada

STAVÍME DŮM

betonové ploty

Kdo vybírá nové oplocení, musí se obrnit trpělivostí. Vyznat se v tak velkém množství různých možností, je velmi složité. Pokud se však doma chcete cítit bezpečně, je moudřejší pořídit si oplocení, které vám vydrží dlouhé desítky let, než drahý, moderní, sofistikovaný bezpečnostní systém. Jednou z hlavních nevýhod těchto systémů je složitost ovládání, poměrně vysoká pořizovací cena a navíc mnozí zloději již s běžně používanými bezpečnostními systémy mají zkušenosti a umí s nimi pracovat, takže vám moc nepomohou. Pokud oplocení vypadá dostatečně autoritativně, odradí předem některé méně zkušené zloděje, ostatní minimálně zpomalí. Skvělou volbou v takovém případě jsou betonové ploty.  

Celý článek

fototapeta

Asi každý z nás chce bydlet ve vzdušném moderním interiéru, kde se mu bude dobře dýchat a kde se bude cítit skutečně doma. Důležité je, aby se vaše osobnost a vkus promítly i v daném pokoji. Toho můžete dosáhnout použitím nejrůznějších doplňků a dekorací, podstatné jsou ale také stěny. Jednobarevné bílé mohou působit neosobně a jaksi chladně, proto se mnozí z nás uchylují k použití barevných nátěrů. U těch však hrozí, že se brzy okoukají nebo vyblednou, takže je budete muset opravovat, což není zrovna bez práce. Pro mnohé atraktivnějším řešením dekorace stěn jsou tapety.

Celý článek

Betonové plotyPlot tvoří nedílnou součást každého rodinného domu. Většina vlastníků rodinných domů chce dokončit nejprve stavbu domu samotného, poté připravit interiéry k bydlení a dalším krokem je potom stavba plotu.

 

Proč je právě plot jedna z prvních věcí, které si lidé obvykle k domu pořizují?

 

Je to jednoduché, chtějí mít klid a alespoň trochu soukromí, aby mohli bez obav pustit děti na zahradu nebo utlumit hluk nedaleké silnice. Jsou-li tedy hotové terénní úpravy a okolí domu neohrožují žádné těžké stroje, které by mohly poškodit plot, je vhodné začít přemýšlet o tom, jaký plot byste si kolem vašeho domu představovali.

Celý článek

ergoPojištění bytu nebo domu není povinné, ale určitě se vyplatí. Bude vás totiž krýt v mnoha situacích. Například škody na nemovitosti i jejím vybavení, které způsobí živelní pohromy, mohou jít až do statisíců korun. Pojištění je vlastně jedinou možnou ochranou. Nabízí se hned 3 varianty. Kterou využijete vy?


1. Pojištění nemovitosti

 

Prvním typem je pojištění stavby (nemovitosti). Vztahuje se výhradně na nemovitost, na přiléhající stavební součásti a v pojistce jsou zahrnuty i menší stavby jako je septik, garáž apod. Kryje i škody, které vzniknou na zahradních kulturách. Toto pojištění by měl mít zařízeno každý majitel bytu, rodinného domu, rekreačního či komerčního objektu. Pokud se o tomto typu pojistky chcete dozvědět více, podívejte se na odpovědi na dotazy k pojištění nemovitosti.

Celý článek

markýzy

Také vás obtěžuje v létě ostré spalující slunce? Chtěli byste mít na zahradě kousek stínu, kde si můžete odpočinout a svlažit se? Váš problém hravě vyřeší stínící technika. Máte dokonce hned několik možností, ovšem tím nejúčinnějším a zároveň nejuniverzálnějším je markýza. Markýza je druh stínící techniky, který lze využít pro zastínění balkonu, terasy nebo lodžie. Poskytuje nejen stín na samotné terase, kde se můžete schovat před sluncem, ale pomáhá také vyřešit problém přehřívání interiéru v horkých letních dnech. Pozor je třeba si dát při silném větru, který markýzám nedělá dobře a počítejte také s tím, že vám většina typů neposkytne ochranu před deštěm.  

Celý článek
předchozí 3 strana z 22 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně