Stavba Dům
Naši partneři
na stavbě
vše pro byt a dům
Tip na moderní vchodové dveře za atraktivní ceny.
Byt Zahrada

Zašlé polstrování u vašich židlí získá díky hloubkovému čištění znovu své zářivé barvy

čištění židlí koberců a čalouněného nábytkuKe každému jídelnímu stolu patří židle. Moderní trendy upřednostňují plastové nebo kovové designově povedené kousky. Ale kdo si potrpí na klasiku, pořídí si dřevěné masivní židle. Aby se na nich pohodlně sedělo, mohou být doplněny různými polštářky a podsedáky. Nebo si můžete zakoupit rovnou židle polstrované, s polstrovanou sedací plochou nebo i opěrkou. Ty jsou velmi pohodlné a i v zádové části krásně měkké. Barvu polstrování si majitel bytu vybírá tak, aby mu ladila s ostatními bytovými doplňky v místnosti. Někdo raději volí světlé a pastelové barvy, jiný tíhne k zářivým barvám a mnoho lidí z důvodu praktičnosti vybírá polstrování v tmavších odstínech šedé nebo černé.


Společně s čištěním židlí si můžete objednat také čištění koberců a čalouněného nábytku


Protože se jedná o židle u jídelního stolu, je velký předpoklad, že je v průběhu času někdo znečistí spadenými kousky potravin nebo rozlitou tekutinou. Čím barevnější, tím horší. Kofola, víno nebo černý čaj dokážou zanechat hodně viditelné skvrny a je celkem jedno, zda se jedná o židle se světlým nebo tmavým polstrováním. Pokud v domácnosti žijí i malé děti, je pravděpodobnost ušpinění mnohem větší a doba, po kterou polstrování vydrží čisté, kratší. Aby se majitel bytu nebál pozvat si návštěvu a posadit ji na ušmudlané židle, může se pustit do ručního čištění. Je velmi pracné a ani ty hodně drahé čisticí prostředky nezaručí, že z židlí zmizí všechny skvrny.


Mnohem účinnější je použít mokrého způsobu čištění, tzv. hloubkového čištění. Odborníkem v této oblasti je pražská firma Čištění koberců Praha. Jejích služeb mohou využít i občané nebo firmy z Plzně, protože si zde zřídila pobočku, Čištění koberců Plzeň. S pracovníkem některé z firem si sjednáte schůzku a budete nadšení z toho, jak rychle mu jde čištění od ruky. A také budete překvapení, že pomocí hloubkového čištění odstraní i skvrny, které se vám odstranit nepodařilo s použitím drahého čisticího přípravku pro ruční čištění. Firma Čištění koberců Praha i Plzeň účtuje za svoje služby výhodné ceny a směle může tvrdit, že vyčištění polstrovaných židlí vás vyjde levněji, než mnoho práce při ručním čištění s přípravkem k tomu určeným. Firmy Čištění koberců Praha nebo Plzeň vám mohou současně s polstrovanými židlemi vyčistit i koberce, veškerý textilií čalouněný nábytek, kancelářské židle, dětské sedačky a kočárky a dokonce i matrace. Specialitou, která je čím dál častěji využívaná, je čištění interiérů automobilů.

Zpět
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně