Stavba Dům
Naši partneři
na stavbě
vše pro byt a dům
Tip na moderní hliníková okna za atraktivní cenu.
Byt Zahrada

PŘESTAVUJEME BYT

rohová sedací soupravaObývací pokoje jsou obvykle velké místnosti, kde tráví rodina nejvíce času, schází se zde přátelé nebo se tu konají různé párty a večírky. Na to potřebujete nejen dostatek prostoru, ale také míst k sezení. Někdo si potrpí na židle, křesla či sedací vaky. Pravdou ale je, že většina z nás se ráda natáhne večer k televizi a to jaksi na židli není tak jednoduché. Lepší je pořídit si pohovku. Taková rohová sedací souprava je velmi praktická, vyrábí se v současné době v mnoha různých provedeních, vybírat můžete také nejrůznější tvary i materiály čalounění.  

Celý článek

Byty jsou v Praze nejžádanějšími nemovitostmi, lidé se často stěhují za prací nebo kvůli změnám rodinných podmínek. Nabídek je velké množství a není jednoduché se v nich zorientovat. Proto jsou tu realitní kanceláře, které výběr značně usnadňují.

 

 

Záleží pouze na tom, co od reality očekáváte. Pokud chcete bydlet v klidu, někde v ústraní, abyste si po dlouhém dni v zaměstnání odpočinuli, potom vyhledávejte především nabídky situované na okraji města či v přilehlém okolí.

Celý článek

svítidla a osvětlení

Pokud i vy přemýšlíte. jak ozvláštnit či obměnit váš interiér, vězte, že skvělou možností je výběr nového osvětlení. Pokud se vám líbí vaše stávající lustry, nemusíte je měnit, doplňte však do vašich místností nové světelné prvky, které pomohou vaši domácnost rozjasnit a dodají vašim pokojům zcela novou atmosféru. Výběr je široký, neboť bytoví návrháři se stále snaží přicházet s novými a novými nápady, jak vybavit interiér praktickými a zároveň vkusnými svítidly. Svítidla, která splní veškeré požadavky na dostatečné osvětlení a zároveň budou vypadat reprezentativně, naleznete na Aulix.cz.  

Celý článek

moderní koberce

Ne nadarmo se říká, když něco chceš udělat pořádně, vezmi to od podlahy. Na charakteru podlahy velmi záleží, jak bude působit celý interiér. Někdo si potrpí stále na celoplošné koberce, ovšem v moderních interiérech na celé čáře vítězí především plovoucí podlahy jakéhokoli druhu. Ty však mohou na první pohled působit poněkud studeně, proto je vhodné k doplnění použít moderní kusové koberce.  

Celý článek

manželská postelVybírání nábytku je legrace, pokud se stěhujete nebo zařizujete nový domov, máte neomezené možnosti. Můžete si vymyslet a uspořádat váš interiér, jak budete chtít, stačí jen mít trochu inspirace a potom najít spolehlivý obchod, kde vše seženete.

 

 

Vezměme si třeba ložnici. Až budete vybavovat nábytkem vaši ložnici, nezapomeňte nejprve vybrat postele. Ty jsou totiž základem každé ložnice. K dispozici jsou postele v různých provedeních, obvykle se lidé rozmýšlí, zda pořídit manželské postele čalouněné, dřevěné nebo kovové.

Celý článek
předchozí 2 strana z 16 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně