Stavba Dům
Naši partneři
na stavbě
vše pro byt a dům
Tip na moderní hliníková okna za atraktivní cenu.
Byt Zahrada

PŘESTAVUJEME BYT

moderní tapetyVe světě dekorování interiéru není větších rivalů než tapeta a malba, jsou jako den a noc, jako černá a bílá. A právě přesně jako černá a bílá je lze docela úspěšně také kombinovat. Je ovšem třeba vědět, jak na to. Jsou místa, kde je vhodnější použít malbu nebo dokonce třeba obklady. Řeč je samozřejmě především o koupelně, toaletě nebo prostoru za kuchyňskou linkou. Všude jinde ale lze použít oba způsoby úpravy stěn.

Celý článek

zámecké tapetyMáte nový byt nebo dům a chcete si jej zútulnit? Nebo naopak ve stejném bydlíte už dlouho a potřebujete změnu? Potom máte několik možností, jak si svůj domov vyzdobit. Mnozí vymalují stěny a pořídí nové dekorace do interiéru. Pokud ale nechcete uklízet nepořádek po malíři, rozhodněte se pro tapety.

 

Moderní a raz dva nalepené

 

Tapety jsou velmi moderním dekorativním prvkem, který se hojně využívá v novějších interiérech i pro oživení těch starších. Existuje hned několik typů tapet: klasické tapety, které se lepí na zeď speciálním lepidlem, nebo samolepicí tapety, které stačí sejmout z podkladového papíru a nalepit na zeď.

Celý článek

 

Stěhování vlastními silami nebo s firmou?V životě se mohou objevit různé důvody, proč musíme stávající domov opustit a přestěhovat se jinam, na úplně neznámé místo, do jiného města nebo dokonce i do jiného státu. Jsou to především lepší pracovní nabídky, zdravotní důvody nebo to mohou být i osobní důvody. Stěhování zažil alespoň jednou z nás asi každý. Někdo tuhle akci nemá rád a někdo v tom nevidí žádný problém a dokonce s se na stěhování těší.

Celý článek

 

Bezproblémové stěhování bytů v PrazeUrčitě budete souhlasit, když řekneme, že stěhování není zrovna zábavná věc, ale pokud si vše dobře naplánujeme, můžeme se v klidu přestěhovat a pak říct, že jsme to přežili. Za život se člověk alespoň jedinkrát stěhovat a vše kolem, co následovalo a muselo se zařídit, nebyla zrovna sranda. Pár rad se ale určitě hodí.

Celý článek

klimatizaceAby se vám dobře bydlelo, je třeba, abyste se ve vašem domě či bytě cítili dobře. To jde ale těžko, pokud je v okolí teplota překračující třicet stupňů. Jak ale vzduch v místnostech ochladit na přijatelnější teplotu? Jednoduchým moderním řešením je klimatizace.

 

Možnosti řešení klimatizace jsou různé

 

V rodinném domě si jednoduše necháte instalovat několik klimatizačních jednotek, zapnete a chladíte.  

Celý článek
1 strana z 16 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně